+90 312 444 1 062

Sosyal Medyada Biz}

Kadın Hastalıkları ve Doğum

KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM BÖLÜMÜ

ÖZEL DOKTOR BAYRAM ÖZTÜRK Hastanesi, kadın hastalıkları ve doğumla ilgili tüm acil vakalara gece ve gündüz sürekli olarak, deneyimli uzman ekiple cevap vermektedir. Tüm doğumlar modern yöntemlerle takip edilmektedir. 24 saat hastanede hizmet veren anestezi ekibi, istendiğinde doğumlarda, epidural anestezi seçeneğini de sunmaktadır.

KADIN DOĞUM poliklinikte amacımız; hastalarımızı menopoz konusunda aydınlatmak, soru ve sorunlarını cevaplamak, bu dönemi mutlu ve sağlıklı geçirmeleri için gereken tetkik ve tedavileri uygulamaktır.
Hizmetimizde temel hedefi, teknolojinin mevcut imkanlarını kullanarak, tanı ve tedavi hizmetlerini başarıyla uygulamaktır.
Hastanemiz Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniğinde verilen hizmetler; kadın hastalıkları muayenesi, gebe muayenesi, doğum sonrası kontrol muayenesi, ultrasonografi, gebelerin ultrasonografik incelemeleri, gebelikte doppler ultrasonografi incelemeleri, gebelikte girişimsel işlemler, gebelere uygulanan testler, doğum, rahim içi araç (RİA) takılması, günlük cerrahi işlemler, adet düzensizlikleri, ağrılı ve şiddetli adet kanamaları, genital bölgede oluşabilen kitle, akıntı ve ağrılı durumlar, kronik karın ve kasık ağrıları, kadınlık organları kanserleri, menopoz, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, doğum kontrol yöntemleri, rutin kadın sağlığı testleri yapılmaktadır.
Kadın doğum servisinde 6 adet özel, 2 adet süit,2 ADET SDO(SANCI-DOĞUM-ODASI)10ADET toplam oda bulunmaktadır. Tam donanımlı 1 adet modern doğumhane ve acil müdahaleler için 1 adet modern müdahale odası mevcuttur.